Pracownia

Witamy z naszej kreatywnej pracowni na Mazurach! Jesteśmy rodzinnym studiem projektowo-wydawniczym, pracujemy w małżeńskim duecie, a naszą firmę od lat prowadzimy w zaciszu własnego domu. Praca twórcza wymaga bowiem nieszablonowych metod i godzin pracy. Do każdego Klienta zawsze podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu taką ilość czasu, jaką wymaga realizowany dla niego projekt. Wszystkie ilustracje, komiksy i projekty graficzne, które tworzymy, powstają na profesjonalnych sprzętach i nowoczesnych oprogramowaniach. Odpowiedni sprzęt, bogate doświadczenie zawodowe i kreatywna pracownia umiejscowiona w otoczeniu natury sprawiają, że możemy tworzyć najwyższej jakości, oryginalne i w pełni autorskie projekty, dokładnie przemyślane i starannie wykonane. 

praca ilustratora na tablecie graficznym wacom

rysowanie komiksu na tablecie graficznym wacom

Praca rysownika

Rysowanie na tablecie WACOM

agnieszka blonska scenariusze komiksowe

 

Druga część naszej pracowni poświęcona jest na działalność drukarską. Wykonujemy w niej oryginalne i pomysłowe gadżety na bazie naszych projektów i ilustracji, od magnesów i kubków, po torby zakupowe, koszulki i inne elementy garderoby. Jednym z filarów naszej działalności jest projektowanie i wytwarzanie pamiątek turystycznych i przypinek okolicznościowych. 

projektowanie gadzetow reklamowych

 

kubki z nadrukiem

kubki fikoty

drukarnia gadżetów

 

A po pracy… Prowadząc wędkarski projekt edukacyjno-satyryczny Fikoty, promujemy wędkarstwo rodzinne i wspólne spędzanie wolnego czasu na łonie natury!
Agnieszka i Paweł Błońscy przed domem