preloader-img

czytaj więcej o mnie.

Cześć, nazywam się Paweł! Jestem zawodowym rysownikiem, ilustratorem i projektantem. W branży artystycznej działam już ponad 15 lat. Co mogę dla Ciebie zrobić?

subpage-img

Komiksy

Zobacz realizacje
subpage-img

Komiks reklamowy - kreatywna reklama o wielkiej mocy

Czy wiesz, że komiksem reklamowym zdziałasz o wiele więcej od konkrecji korzystającej z powszechnej formy reklamy – plakatu, baneru czy ulotki? A co najważniejsze, w skuteczny i szybki sposób dotrzesz do klientów Slottica i zdobędziesz ich zaufanie. Komiks potrafi bowiem przykuć uwagę każdego odbiorcy, w każdym wieku.

Jako profesjonalny rysownik i ilustrator, a do tego zagorzały sympatyk i kolekcjoner komiksów, stworzę dla Twojej firmy oryginalną komiksową reklamę, dopasowaną do specyfiki branży, w której działasz. Komiks reklamowy w pełni odda charakter Twojej firmy, wypromuje Twoje produkty czy usługi i zbliży Twoją firmę do klienta.

Komiks brandingowy - kampania reklamowa z udziałem bohatera marki

Komiks z udziałem bohatera marki – tzw. brandhero, cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli firm i znanych marek. Komiks brandingowy wycelowany jest w szeroko pojęty wizerunek firmy. Na potrzeby komiksu brandingowego tworzony jest główny bohater, będący uosobieniem Twojej marki, który następnie zostaje wplątany w wir przygód i osadzony w świecie dostosowanym do specyfiki Twojej branży. Komiks brandingowy pomoże skutecznie wypromować wizerunek firmy i umożliwi przeprowadzenie efektywnej i oryginalnej kampanii reklamowej Twojej marki.

Komiks edukacyjny – skuteczna i przyjemna nauka dla dzieci i młodzieży

Zachęcić dziecko do sięgnięcia po książkę może być prawdziwym wyzwaniem. A do przeczytania komiksu nie trzeba nawet namawiać! Komiks edukacyjny to atrakcyjna forma nauki, odpowiednia dla dzieci w każdym wieku. Kolorowe i dynamiczne grafiki poprzeplatane kształtnymi chmurkami, wypełnionymi lekkim i zabawnym tekstem, są skutecznym sposobem przekazywania dzieciom wiedzy na każdy temat. Z pomocą komiksu można opowiedzieć historię, przedstawić życiorys znanej postaci, zachęcić do zdrowego stylu życia czy nauczyć zasad zachowania. Komiks edukacyjny to łatwy, przyjemny i efektywny sposób na naukę.

Instrukcje, regulaminy i szkolenia w formie komiksu

Komiks jest praktycznym i pomocnym materiałem szkoleniowym dla firm i instytucji. Komiks szkoleniowy ułatwi i uatrakcyjni pracownikom szkolenie BHP, które obowiązkowo musi przeprowadzić każdy pracodawca. Z pomocą komiksu można także stworzyć różnego rodzaju instrukcje: obsługi, użytkowania, zachowania itp., a także regulaminy, które przyciągną uwagę każdego przechodnia. Komiksy szkoleniowe są ciekawą i oryginalną formą wizualizacji szkoleń, zarówno tych przeprowadzanych wewnątrz firmy wśród pracowników, jak i zewnętrznych dla odbiorcy w każdym wieku.

Komiksowe zaproszenia ślubne

W dzisiejszych czasach ogromnym powodzeniem wśród przyszłych małżonków cieszą się oryginalne, personalizowane zaproszenia na ślub. Nikt nie kupuje już popularnych niegdyś „gotowców”.
Każda przyszła pani młoda marzy o wyjątkowym ślubie i równie wyjątkowym zaproszeniu, które zachęci i przekona gości do uczestnictwa w tej jakże ważnej uroczystości. Oprócz zaproszeń rysunkowych, z karykaturą czy portretem, modne stały się także komiksowe zaproszenia ślubne. Każda para zakochanych ma własną, ciekawą historię poznania, pierwszego zauroczenia… Historię, którą opowiedzieć można właśnie przy pomocy komiksu. Jest jeszcze jeden atut komiksowych zaproszeń ślubnych. Zawsze kończą się podobnie i dobrze – spotkaniem się młodej pary przed ołtarzem.

Realizacje - Fragmenty komiksów.