preloader-img

czytaj więcej o mnie.

Cześć, nazywam się Paweł! Jestem zawodowym rysownikiem, ilustratorem i projektantem. W branży artystycznej działam już ponad 15 lat. Co mogę dla Ciebie zrobić?

subpage-img

Ilustracje

Zobacz realizacje
subpage-img

Ilustracje do bajek

Ręcznie rysowane ilustracje do bajek, książek, kolorowanek czy wierszyków przykują uwagę każdego dziecka. Mam na swoim koncie setki narysowanych ilustracji dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Współpracowałem z pedagogami, szkołami i innymi instytucjami ukierunkowanymi na edukację dzieci i młodzieży. Tworzę także ilustracje personalizowane dla indywidualnych klientów-rodziców, zgodnie z zainteresowaniami i upodobaniami dziecka, a także bajkowe portrety dziecięce.

Jako zawodowy rysownik i ilustrator, tworzę ilustracje w różnych stylach graficznych, od Cartoon, Anime, Disney, po tradycyjną kreskę. Ilustracje rysuję z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, dedykowanego zawodowym rysownikom, dzięki czemu wszystkie stworzone przeze mnie ilustracje cechują się najwyższą jakością.

Ilustracje do książek

Mówi się, że w każdej dobrej książce ilustracje muszą współgrać ze słowami. Wszystkie ilustracje wykonuję z najwyższą starannością i po dogłębnym zapoznaniu się z tematyką książki, dzięki czemu moje ilustracje niosą ze sobą dodatkowy komunikat i wspierają przekaz słowny. Ilustracje tworzę z wykorzystaniem profesjonalnych programów graficznych dla rysowników i ilustratorów. Przyjmuję zlecenia zarówno na ilustracje czarno-białe, jak i kolorowe w różnych stylach graficznych. Tworzę także ilustracje specjalistyczne do poradników po kasynach internetowych w Polsce http://www.sylwesterrzeszow.com/, książek tematycznych (rysunkowe i komiksowe instrukcje pierwszej pomocy, ilustracje z zakresu medycyny, anatomii, ilustracje naukowe itp.).

Ilustracje reklamowe i brandingowe

Z pomocą ilustracji reklamowych, w tym również brandingowych, stworzysz oryginalny, zapadający w pamięć wizerunek swojej marki i wyróżnisz się na tle konkurencji. Ilustracja stworzona od podstaw przez doświadczonego rysownika zawsze budzi większe zainteresowanie niż nawet najlepsze zdjęcie stockowe.

Ilustracje reklamowe wybijają się spośród oklepanej i pospolitej formy reklamy, z jaką mamy styczność na co dzień. Ilustracje brandingowe stanowią podstawę dla autentycznej identyfikacji wizerunkowej marki. Tak zwany brand-hero, będący uosobieniem charakterystycznych cech i wartości Twojej firmy, odgrywa ogromną rolę w komunikacji marketingowej. Zbliża klienta do marki i budzi jego zaufanie.

Ilustracje użytkowe

W dzisiejszym globalnym świecie indywidualizm jest cechą modną i pożądaną. Nawet na co dzień większość z nas pragnie nosić oryginalną koszulkę z zabawnym nadrukiem, czy pić kawę z personalizowanego kubka z wizerunkiem ulubionego super bohatera czy własnym portretem. Ilustracje użytkowe mają ogromny potencjał.
Jako profesjonalny projektant, rysownik i ilustrator tworzę oryginalne ilustracje i grafiki na T-shirty, bluzy, czapki czy inne ubrania. Projektuję także rysowane grafiki na kubki, teczki, długopisy i inne gadżety reklamowe. Wszystkie ilustracje i grafiki przygotowuję do druku, zgodnie z wymaganiami konkretnej drukarni.

 

Ilustracje i grafiki do gier planszowych

Ręcznie malowane ilustracje do gier planszowych pobudzają wyobraźnie i budują świat, w którym już po kilku minutach gry zatopi się każdy, nawet niewprawiony gracz. Tworzę rysunkowe grafiki do plansz, ilustracje na karty i żetony do gry, ilustracje na pudełka i instrukcje do gier. Ilustruję zarówno gry edukacyjne dla dzieci i młodzieży, jak i gry w klimacie baśni, fantastyki i science-fiction, a także gry satyryczne i komercyjno-reklamowe. Jestem m. in. twórcą ilustracji do znanej gry karcianej IT Startup autorstwa Mateusza Kupilasa, która odniosła ogromny sukces podczas kampanii projektu Wspieram.to.

Ilustracje portretowe na prezenty

Dziś coraz większą popularnością cieszą się oryginalne ręcznie rysowane ilustracje zamawiane na prezenty urodzinowe, ślubne itp. Mam w swoim dorobku setki zrealizowanych tego typu projektu. Jestem autorem zarówno komiksowych, realistycznych i satyrycznych portretów rodzinnych, jak i zabawnych, personalizowanych ilustracji i komiksów na prezenty urodzinowe. Rysuję także nowoczesne drzewa genealogiczne z realistycznymi bądź satyrycznymi i zabawnymi portretami rodzinnymi.

Przy tworzeniu komiksów na prezent, współpracuję z doświadczoną scenarzystką Agnieszką Ostrowską-Błońską, potrafi stworzyć scenariusz do barwnej i zabawnej, a przy tym wzruszającej historyjki komiksowej na każdy temat i każdą okazję.

Realizacje - ilustracje