Dlaczego komiks reklamowy jest tak skuteczny?

Komiks jest dosyć świeżą, ale coraz bardziej pożądaną formą przekazywania treści, a także reklamy. Komiks reklamowy jest świetną alternatywą dla tradycyjnej, nudnej i dawno już oklepanej reklamy. To uniwersalne medium, które przykuwa uwagę każdego odbiorcy, w każdym wieku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że z reklamą swojej firmy w postaci komiksu trafisz do szerokiego grona odbiorców.

 

Fragment komiksu reklamowego dla firmy Roto Aqua Group.

Komiksem reklamowym zaprezentujesz swoje produkty i usługi.

Jako profesjonalny rysownik i ilustrator, a do tego zagorzały sympatyk i kolekcjoner komiksów, stworzę dla Twojej firmy oryginalną reklamę w formie komiksu, dopasowaną do specyfiki branży, w której działasz. Na pierwszy rzut oka komiks będzie dla odbiorcy wyglądał jak kusząca historyjka, którą po prostu trzeba przeczytać. W rzeczywistości przemycimy w niej atuty Twojej firmy, a także istotne informacje na temat Twoich usług lub produktów.

Komiks reklamowy dla firmy Dokumentator.

Komiksem reklamowym opowiesz historię swojej firmy!

Każda firma ma swoją historię – jedne ciekawą, inne nieco mniej. Ale historia firmy opowiedziana w formie atrakcyjnie narysowanego i pełnego przygód komiksu z głębokim przesłaniem, zawsze jest ciekawa! O swojej firmie można opowiedzieć – i to ze szczegółami – już na jednej planszy komiksu! Jeśli zdecydujesz się na wydanie dłuższej publikacji – tak jak zrobiła to jedna z wrocławskich firm – > komiks RABBIT – możesz w szczegółowy i inspirujący sposób opowiedzieć historię swojej firmy klientom, a tym samym zyskać ich zaufanie.

Fragment komiksu reklamowego o historii firmy Rabbit.

 

Komiks brandingowy – reklama z udziałem bohatera marki.

Jeśli Twoja firma nie posiada jeszcze własnego bohatera marki, tzw. brand hero, przy okazji tworzenia komiksu reklamowego zaprojektujemy go dla Ciebie. Bohater Twojej marki będzie w pełni odwzorowywał charakter Twojej firmy, branżę, w której działasz, a także najważniejsze wartości, które ceni Twoja firma. Komiks brandingowy pomoże skutecznie wypromować wizerunek Twojej firmy. Dzięki niemu klienci zaczną kojarzyć Twoją firmę już po zobaczeniu samego bohatera marki. Z pomocą komiksu brandingowego będziesz mógł przeprowadzić efektywną i oryginalną kampanię reklamową Twojej marki.

Komiks brandingowy z kampanią reklamową bezpieczeństwa w Internecie -Takie hasło to nie hasło.