preloader-img

czytaj więcej o mnie.

Cześć, nazywam się Paweł! Jestem zawodowym rysownikiem, ilustratorem i projektantem. W branży artystycznej działam już ponad 15 lat. Co mogę dla Ciebie zrobić?

subpage-img

Dlaczego komiks reklamowy jest tak skuteczny?

Więcej realizacji
subpage-img
Więcej artykułów
subpage-img

Komiks reklamowy to dosyć świeża, ale coraz bardziej pożądana forma reklamy. Komiks reklamowy jest bowiem świetną alternatywą dla tradycyjnej, nudnej i dawno już oklepanej reklamy. Komiks jest uniwersalnym medium, które przykuwa uwagę każdego odbiorcy, w każdym wieku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że z reklamą swojej firmy w postaci komiksu trafisz do szerokiego grona odbiorców.

 

Komiksem reklamowym zaprezentujesz swoje produkty i usługi.

Jako profesjonalny rysownik i ilustrator, a do tego zagorzały sympatyk i kolekcjoner komiksów, stworzę dla Twojej firmy oryginalną reklamę w formie komiksu, dopasowaną do specyfiki branży, w której działasz. Na pierwszy rzut oka komiks będzie dla odbiorcy wyglądał jak kusząca historyjka, którą po prostu trzeba przeczytać. W rzeczywistości przemycimy w niej Twoje najważniejsze usługi bądź produkty.

 

Komiksem reklamowym opowiesz historię swojej firmy!

Każda firma ma swoją historię – jedne ciekawą, inne nieco mniej. Ale historia firmy opowiedziana w formie atrakcyjnie narysowanego, przygodowego komiksu z głębokim przesłaniem zawsze jest ciekawa! O swojej firmie można opowiedzieć – i to ze szczegółami – już na jednej planszy komiksu! Jeśli zdecydujesz się na wydanie dłuższej publikacji – tak jak zrobiła to wrocławska firma RABBIT – możesz w szczegółowy i inspirujący sposób opowiedzieć historię swojej firmy klientom, a tym samym zyskać ich zaufanie.

 

Komiks brandingowy – reklama z udziałem bohatera marki.

Jeśli Twoja firma nie posiada jeszcze własnego bohatera marki, tzw. brand hero, przy okazji tworzenia komiksu reklamowego zaprojektujemy go dla Ciebie. Bohater Twojej marki będzie w pełni odwzorowywał charakter Twojej firmy, branżę, w której działasz, a także najważniejsze wartości, które ceni Twoja firma. Komiks brandingowy pomoże skutecznie wypromować wizerunek Twojej firmy – klienci zaczną kojarzyć Twoją firmę już po zobaczeniu samego bohatera marki. Z pomocą komiksu brandingowego będziesz mógł przeprowadzić efektywną i oryginalną kampanię reklamową Twojej marki.