preloader-img

czytaj więcej o mnie.

Cześć, nazywam się Paweł! Jestem zawodowym rysownikiem, ilustratorem i projektantem. W branży artystycznej działam już ponad 15 lat. Co mogę dla Ciebie zrobić?

subpage-img

Strony www

Zobacz realizacje
subpage-img

Projektowanie nowoczesnych stron internetowych.

Od przeszło 10 lat zajmuję się projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych stron internetowych. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to potężne narzędzie komunikacji z klientem. To często miejsce pierwszego kontaktu klienta z Twoją marką, dlatego bardzo ważnym jest, by ten kontakt wywarł jak najlepsze wrażenie. Zaprojektuję dla Ciebie stronę nietuzinkową i zapamiętywalną. Tworzę strony internetowe w pełni administrowane, które będziesz mógł sam edytować kiedy tylko chcesz dzięki łatwemu w obsłudze systemowi zarządzania treścią. Administrację stroną najczęściej opieram o popularny system zarządzania treścią WordPress. Istnieje również możliwość budowy całkowicie dedykowanego rozwiązania webowego.

Nietuzinkowe rozwiązania graficzne i tekstowe.

Strony internetowe tworzę we współpracy z profesjonalnym programistą-pasjonatem Krzysztofem Majstrowiczem, z którym zrealizowałem już rozmaite projekty. Chwytliwe teksty na strony internetowe, artykuły, hasła reklamowe i oryginalne storytellingi tworzy doświadczona copywriterka Agnieszka Ostrowska (KlawiaturaZamiastPiora.pl), z którą współpracuję również przy tworzeniu profesjonalnych komiksów reklamowych i edukacyjnych.

Realizacje - strony WWW