preloader-img

czytaj więcej o mnie.

Cześć, nazywam się Paweł! Jestem zawodowym rysownikiem, ilustratorem i projektantem. W branży artystycznej działam już ponad 15 lat. Co mogę dla Ciebie zrobić?

subpage-img

Etykiety na butelki i opakowania

Zobacz realizacje
subpage-img

Projekty graficzne etykiet na butelki

Jako doświadczony projektant grafiki i ilustracji reklamowej, projektuję nowoczesne i zapadające w pamięć etykiety dla produktów i całych linii produktów. W dzisiejszych czasach, kiedy półki sklepowe przepełnione są masą różnorodnych towarów, aby przyciągnąć uwagę klienta, Twój produkt musi się wyróżniać. Oryginalne i prawidłowo zaprojektowane etykiety na butelki zachęcą i przekonają każdego klienta do sięgnięcia po Twój produkt. Tymczasem źle zaprojektowana etykieta może spowodować, że klient nawet nie spróbuje Twojego produktu, uznając go już na pierwszy rzut oka za produkt niskiej jakości. Kiedy projektuję etykiety na butelki, jestem nie tylko projektantem, grafikiem i ilustratorem, ale staram się także wcielić w rolę klienta.

Grafiki na opakowania

Oferuję kompleksowe przygotowywanie projektów graficznych dla branży opakowaniowej. Nie jestem potężną agencją graficzną, tylko indywidualnym projektantem i rysownikiem, dlatego tworzone przeze mnie projekty są oryginalne, ekskluzywne i mocno się wyróżniają.
Projektując opakowania, zawsze dążę do optymalizacji i minimalizmu. Staram się, aby zaprojektowane przeze mnie opakowania były łatwe i tanie w produkcji, a także czytelne dla przyszłych odbiorców. Na każdym etapie projektowania opakowania czy etykiety, szczegółowo konsultuję projekt z Klientem. Jako doświadczony rysownik i ilustrator, oferuję także tworzenie indywidualnych ilustracji na opakowania i etykiety.

Realizacje - Etykiety na butelki i opakowania