preloader-img

czytaj więcej o mnie.

Cześć, nazywam się Paweł! Jestem zawodowym rysownikiem, ilustratorem i projektantem. W branży artystycznej działam już ponad 15 lat. Co mogę dla Ciebie zrobić?

subpage-img

Copywriting i scenariusze

Zobacz realizacje
subpage-img

Scenariusze do komiksów edukacyjnych i reklamowych

Czym tak naprawdę jest scenariusz komiksowy? Scenariusz komiksowy to przede wszystkim to, czego nie widać, a więc cały koncept historii wraz z chronologicznie rozpisaną fabułą, która później zostaje podzielona na kadry komiksowe. Scenariusz to także storyboard – czyli rozrysowane (zgodnie z fabułą) proste scenki wraz z rozmieszczonymi na nich wstępnymi offami i dialogami. Na koniec, scenariusz to odpowiednio wyważone słowa, które mają wywoływać u odbiorcy zaplanowane emocje.

Przygotowanie prawidłowego scenariusza do komiksu jest długotrwałym procesem. Praca nad jedną stroną scenariusza do komiksu (złożoną zwykle z 5/6 kadrów) trwa średnio od 1 do 3 dni, w zależności od złożoności opowiadanej historii.

Teksty na strony www i storytelling

Prawidłowo zredagowane teksty na strony internetowe mają być zwięzłe, chwytliwe, zapamiętywalne, ale przede wszystkim odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO. Strony internetowe wypełnione profesjonalnie przygotowanymi tekstami są w stanie osiągać odwiedzalność kilkukrotnie wyższą, niż strony napisane amatorsko. Nieszablonowe i ciekawie napisane teksty pomogą Twojej firmie wyróżnić się na rynku i zdobyć przewagę nad konkurencją. Coraz większą popularność zyskuje także storytelling, czyli budowanie więzi klienta z marką za pomocą opowieści. Dobrze opowiedziana historia firmy trafi do najczulszych punktów odbiorców. Profesjonalny storytelling stanowi ogromną wartość i skuteczną technikę reklamy.

Artykuły SEO

Artykuły, czy inaczej mówiąc posty na stronę internetową i bloga stanowią podstawę dobrego pozycjonowania firmy i marki w wyszukiwarkach internetowych. Każdego dnia w Internecie pojawiają się tysiące nowych artykułów. Aby się wyróżnić, trzeba pisać świeżo, oryginalnie i zaskakująco. Oferuję profesjonalne pisanie autorskich tekstów, artykułów na strony internetowe oraz postów na bloga: lekkich, intrygujących, pełnych praktycznych porad i ciekawostek. Artykułów pełnych niezawadzających i nierzucających się w oczy słów kluczowych. Artykułów, które zachęcą czytelnika do regularnego odwiedzania strony. Dobre teksty na stronie internetowej są niewątpliwie kluczem do jej sukcesu.

Social Media - blogi i portale społecznościowe

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmowych blogów, fanpage’ów i pełnej obsłudze social media: prowadzenie Facebooka, Google Plus, Twitter, Pinterest. W epoce Facebooka prowadzenie firmowego fanpage jest podstawą funkcjonowania każdej firmy, małej czy średniej. Niemal 100% potencjalnych klientów korzysta z popularnych portali społecznościowych i coraz częściej z chęcią nawiązuje kontakt z firmami właśnie za pośrednictwem fanpage’a. Profesjonalna obsługa firmowego fanpage zadba o dobry i poważny wizerunek Twojej firmy, nawiąże kontakt z nowymi klientami i wzbudzi ich zaufanie. Firmowy profil na portalu społecznościowym, podobnie jak strona internetowa, musi się wyróżniać. Sprawię, że Twój profil będzie atrakcyjny, elegancki i jednocześnie ciepły i niebanalnym, a przede wszystkim zawsze świeży.

Hasła, slogany reklamowe i naming

Czy wiesz, że chwytliwe hasła i zaskakujące slogany reklamowe, zredagowane zgodnie z zasadami psychologii reklamy, potrafią zdziałać cuda! Chcesz, żeby klient nie mógł oprzeć się Twojej reklamie? A może chciałbyś wywołać uśmiech na jego twarzy? Skontaktuj się ze mną! Jako doświadczona copywriterka i pisarka, stworzę dla Ciebie hasło, które na długo pozostanie w pamięci odbiorców. Oferuję tworzenie haseł zarówno eleganckich, dostojnych, jak i niepozbawionych dobrego humoru. Krótkich, zwięzłych i rymowanych czy dłuższych, w których w sprytny sposób przemycona będzie Twoja oferta. Profesjonalnie zredagowane hasło reklamowe na wiele lat pozostanie wizytówką Twojej firmy.

Realizacje - Copywriting i scenariusze do komiksów