preloader-img

czytaj więcej o mnie.

Cześć, nazywam się Paweł! Jestem zawodowym rysownikiem, ilustratorem i projektantem. W branży artystycznej działam już ponad 15 lat. Co mogę dla Ciebie zrobić?

subpage-img

Proces projektowania postaci Brand-Hero i logotypu

Więcej realizacji
subpage-img

Proces projektowania postaci brand-hero i konstrukcji logo z użyciem postaci. Od szkicu do postaci brand-hero i logo.  Spotkałem się z takim przekonaniem ze strony klientów, że takie rysunki powstają w jakiś dziwny sposób z komponentów. Otóż wyjaśniam, że nie:) Tym się rysownik różni od typowego grafika komputerowego ( jak ja nie cierpię tego określenia), że nie korzysta z gotowców. Rysownik tworzy projekty od gołej, białej kartki i kreuje postać, czy projekt logo od zera, krok po kroku. Efektem jest projekt w 100% unikalny i niepowtarzalny.

W tym przypadku celem projektu było stworzenie projektu pod markę czekolady rzemieślniczej o kompletnie innej nazwie, ale świadomie jej tu nie użyłem, bo klient mógł sobie tego nie życzyć ponieważ w trakcie procesu projektowania zrezygnował ze współpracy. Ja natomiast uznałem, że projekt jest na tyle fajny, że warto się nim pochwalić i też szkoda by leżał po wsze czasy w szufladzie.